Na Matični šili so se v okviru projekta BODIVA PRIJATELJA do sedaj dvakrat srečali prvošolčki z učenci osmega razreda. V oktobru so eno šolsko uro preživeli skupaj ob igranju družabnih iger. V decembru pa so prvošolci »osmarje« presenetili z lutkovno predstavo Rdeča kapica, po kateri so vsi skupaj izdelali snežinke in okrasili učilnico prvega razreda.

Več  o druženju vam bodo povedali spodnji komentarji učencev  in priložene fotografije.

bodiva prijatelja

• Všeč mi je bilo, ker smo z osmarčki delali snežinke. (Lejla,1.r.)
  • Všeč mi je bila lutkovna predstava, ki so jo osmošolcem zaigrali moji sošolci. (Nina Katarina, 1.r)
  • Všeč mi je bilo, ker so prišli osmošolci. (Tea,1.r.)
  • Všeč mi je bilo takrat, ko smo se osmarčkom lahko usedli v naročje. (Zala in Kaja,1.r)
  • Dobro je bilo, da so nam pomagali okrasiti učilnico. (Bojan,1.r)
  • Meni je bilo všeč. ko smo skupaj delali snežinke in sem jaz krogce strigla. (Malin,1.r)
  • Všeč mi je bilo, ker sva z Lano delali snežinke. (Žiža,1.r)