V tednu Vseživljenjskega učenja Kadis (Kadrovski izobraževalni inžiniring) organizira BREZPLAČNO predavanje za starše s področja karierne orientacije z naslovom

KAKO POMAGAM MLADOSTNIKU PRI IZBIRI ŠOLE IN POKLICA,

ki bo v sredo, 18.6.2014, od 14.00-16.00,

v prostorih Kadisa (Koprska 72, Ljubljana)

Več o vsebini:
Izbrati pravo šolo, pravi poklic in se vsako jutro z nasmehom na ustih odpravljati v službo-o tem sanja vsak starš za svojega otroka. A odločitve katero karierno pot izbrati niso lahke. Kako svojemu otroku lahko pomagate pri izbiri šole, pri izbiri poklica? Kakšne pripomočke lahko pri tem uporabljate? Kdo vam lahko svetuje? Ali starši igrajo pomembno vlogo pri kariernem odločanju mladih? Pridite na delavnico o karierni orientaciji in skupaj bomo odgovorili na ta in podobna vprašanja. Delavnico bo vodila karierna svetovalka Maruša Goršak.

Prijava je obvezna na: spela@kadis.si