Letošnja 1. seja šolske skupnosti je bila v ponedeljek, 26. 9. 2016. Na njej so predstavniki oddelčnih skupnosti sprejeli letni načrt dela, v katerem so med drugim načrtovali:

• oktobrsko in aprilsko akcijo zbiranja paiprja
  • decembrsko zbiranje prehrambnih izdelkov
  • junijsko zbiranje šolskih potrebščin
  • celoletno zbiranje plastičnih zamaškov in praznih kartuš.

To so dejavnosti, pri katerih vabi šolska skupnost na pomoč starše in krajane, da bi pomagali čim večjemu številu otrok in njihovih družin.

Obeležili smo že Teden otroka, ki je bil letos naslovljen SVET, V KATEREM ŽELIM ŽIVETI. V tem tednu smo naše prvošolce sprejeli v šolsko skupnost.

Učenci predmetne stopnje se bodo v spomladanskem času udeležili otroškega parlamenta na temo OTROCI IN NAČRTOVANJE PRIHODNOSTI.

Šolski parlament bo v šolskem letu vodila devetošolka PETJA ZALA ŠORLI, njena namestnica pa bo osmošolka ANA ERŽEN. Obema za izvolitev iskreno čestitamo in jima želimo uspešno delo!

mentorice šolske skupnosti in parlamenta