Select Page

NAMIZNI TENIS – medobčinsko prvenstvo

 

V ponedeljek, 4. 12. 2017, je na naši šoli potekalo medobčinsko prvenstvo v namiznem tenisu za deklice in dečke letnik 2003 in mlajši. Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Črt Likozar (3. – 4. mesto), Vitan Likozar (5. – 8. mesto), Lana Skodlar (3. – 4. mesto), Aleksander Trebec (3. – 4. mesto), Lovro Stojanovič Pevc (17. – 32. mesto), Tanja Drobnjak (5. – 8. mesto), Jaka Ahčin (5. – 8. mesto), Žiga Kuralt (9. – 16. mesto), Mark Jenko (9. – 16. mesto), Gašper Ipavec Lakner (17. – 32. mesto), Klara Zupanc (5. – 8. mesto) in ekipno 2. mesto. Ekipo so sestavljali (Žiga Kuralt, Aleksander Trebec, Klara Zupanc in Tanja Drobnjak). Črt, Vitan, Lana, Aleksander, Tanja, Jaka, Klara in ekipa so se uvrstili na področno prvenstvo.

Vsem učencem čestitamo za prikazano igro.

 

 

Aktiv športnih pedagogov Robert Kukovič