V ponedeljek, 29. 1. 2018, je na naši šoli potekalo področno prvenstvo v namiznem tenisu za deklice in dečke.

V ponedeljek, 29. 1. 2018, je na naši šoli potekalo področno prvenstvo v namiznem tenisu za deklice in dečke letnik 2003 in mlajši. Našo šolo so zastopali naslednji učenci: Črt Likozar (3. mesto), Vitan Likozar (5. – 8. mesto), Lana Skodlar, Aleksander Trebec, Tanja Drobnjak, Jaka Ahčin in Klara Zupanc pa so tekmovanje končali v predtekmovalnih skupinah in se niso uvrstili v finale. Vsi učenci (posamezno) naše šole so zaključili s tekmovanji na področni ravni. Ekipno smo dosegli 2. mesto in se vseeno uvrstili v nadaljnje tekmovanje, saj smo imeli popolno ekipo. Ekipo so sestavljali (Jaka Ahčin, Aleksander Trebec, Klara Zupanc in Tanja Drobnjak).

Vsem učencem čestitamo za prikazano igro.

Aktiv športnih pedagogov

Robert Kukovič