Po dolgem in počez – zadnji izlet

Doooolgo, predolgo smo čakali na tole sonce, ampak izplačalo se je. 8.6.2019 je bil dan, ki bo z zlatimi črkami ostal zapisan v naših srcih. Preberi vsebino »

Teden vseživljenjskega učenja

Tudi letos smo na Centru uživali v prav posebnem tednu. Predstavilo se nam je mnogo skupin in posameznikov, kako pa smo se imeli, si lahko pogledate spodaj.

Letovanje med počitnicami

Preberi vsebino »

V skritih kotičkih med skrivnosti pravljic in zgodb

23. aprila, na svetovni dan knjige, se je zgodila Noč knjige. Preberi vsebino »

Menjalnica igrač

Letos je na naši šoli potekala že SEDMA menjalnica igrač. Preberi vsebino »

iEarn – Talking kites

V okviru projekta iEARN Talking Kites so učenci po vsem svetu 21. 3. 2019 spuščali papirnate zmaje.Akciji smo se pridružili tudi učenci 2.c razreda.

21. marec je en poseben dan

In zakaj je 21. marec tako poseben? Je prvi pomladni dan, pa mednarodni dan gozdov, svetovni dan poezije in svetovni dan Downovega sindroma.

Preberi vsebino »

Po dolgem in počez – februar

Tokrat smo izkoristili sončne žarke in se podali na doživljajsko igrišče.

O zrnja do kruha

V petek 15.2.2019 smo imeli v 2.c razredu tehniški dan.  Preberi vsebino »

Športno – naravoslovni tabor 2.r

Drugošolci smo od 16.1.2019 do 18.1.2019 uživali na taboru. Tokrat smo se za spremembo odpravili v Dolenjo vas pri Čatežu, kjer smo uživali v CŠOD Čebelica. Z nami so bivali še prijatelji iz Gorič. Preberi vsebino »