Author Archive

Po dolgem in počez – zadnji izlet

Doooolgo, predolgo smo čakali na tole sonce, ampak izplačalo se je. 8.6.2019 je bil dan, ki bo z zlatimi črkami ostal zapisan v naših srcih. Read the rest of this entry »

Teden vseživljenjskega učenja

Tudi letos smo na Centru uživali v prav posebnem tednu. Predstavilo se nam je mnogo skupin in posameznikov, kako pa smo se imeli, si lahko pogledate spodaj.

iEarn – Talking kites

V okviru projekta iEARN Talking Kites so učenci po vsem svetu 21. 3. 2019 spuščali papirnate zmaje.Akciji smo se pridružili tudi učenci 2.c razreda.

Read the rest of this entry »

Po dolgem in počez – februar

Tokrat smo izkoristili sončne žarke in se podali na doživljajsko igrišče.

O zrnja do kruha

V petek 15.2.2019 smo imeli v 2.c razredu tehniški dan.  Read the rest of this entry »

Športno – naravoslovni tabor 2.r

Drugošolci smo od 16.1.2019 do 18.1.2019 uživali na taboru. Tokrat smo se za spremembo odpravili v Dolenjo vas pri Čatežu, kjer smo uživali v CŠOD Čebelica. Z nami so bivali še prijatelji iz Gorič. Read the rest of this entry »

1. SNEG V TEM ŠOLSKEM LETU

Pa smo ga dočakali! Zapadlo ga je ravno toliko, da je bilo veselje nepopisno.  Read the rest of this entry »

Po dolgem in počez – november

Prišel je novi mesec in z njim nove dogodivščine za gozdno bando.

Po dolgem in počez

Z oktobrom so se pričele tudi interesne dejavnosti na PŠ Center. Letos smo učencem ponudili nekaj novega.  Read the rest of this entry »

TEDEN VSEŽIVLJENJSKEGA UČENJA 2018

V času od 14.5.2018 do 23.5.2018 je na naši podružnici potekal Teden vseživljenjskega učenja.  Read the rest of this entry »