Select Page

NOVEMBER

 
KDO? KDAJ? VSEBINA NOSILEC
 

R A Z R E D N A    S T O P N J A

 
1. razredi  po dogovoru TD Oblikovanje različnih materialov Anica Lani
2. razredi  5.11. (razen 2.E in G) TD Oblikovanje materialov Tonja Krek
4., 5. razredi 12. 11. Cankarjevo tekmovanje Marijana Cuderman, Vilma Kumše, Aleksandra Lešnjak
1. – 5. razredi 15. 11. Tradicionalni slovenski zajtrk Irena Hudobivnik
1. – 5. razredi 25. – 29. 11. zbiralna akcija prehrambnih izdelkov mentorice šolske skupnosti
1. – 5. razredi 28. 11. (popoldan) Novoletni sejem Rudolf Planinšek, razredniki

M A T I Č N A   Š O L A

1. A 21. 11. zobni pregled ZD Kranj
1. B 28. 11. zobni pregled ZD Kranj
3. A 7. 11. zobni pregled ZD Kranj
3. AB 12. 11. TD Izdelovanje glasbil Tatjana Burgar
3. A 14. 11., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. B 14. 11. zobni pregled ZD Kranj
3. A 19. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
3. B TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
4. AB 12. 11. TD Papirna gradiva Mirjam Bajželj
5. BM 11. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
5. A 14. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
1. – 5. razred, vrtec 14. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki

PŠ C E N T E R

1., 2. razred 15. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki
3. C 13. 11. TD Izdelovanje glasbil Tatjana Burgar
3. C 8. 11. , 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. C 21. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
4. C 14. 11. TD Papirna gradiva Mirjam Bajželj
5. C 14. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
1. – 5. razred 7. 11. Outdoor Classroom Day Nataša Šefer
3. – 5. razred 20. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki

PŠ  P R I M S K O V O

2. E 15. 11 TD Oblikovanje materialov Tonja Krek
3. EF 14. 11. TD Izdelovanje glasbil Tatjana Burgar
3. E 15. 11., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. F 15. 11., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. E 20. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
3. F 6. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
4. EF 14. 11. TD Papirna gradiva Mirjam Bajželj
5. EF 13. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
1. – 5. razred 7. 11. Outdoor Classroom Day Andreja Dobre
1. – 5. razred, vrtec 13. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki

PŠ  G O R I Č E

2. G 14. 11. TD Oblikovanje materialov Tonja Krek
3. G 15. 11. TD Izdelovanje glasbil Tatjana Burgar
3. G 18. 11., 10.15 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. G 20. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
4. G 19. 11. TD Papirna gradiva Mirjam Bajželj
5. G 12. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
1. – 5. G 12. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki

PŠ  T R S T E N I K

3. T 15. 11. TD Izdelovanje glasbil Tatjana Burgar
3. T 18. 11., 8.20 zdravstvena vzgoja Irena Hudobivnik
3. T 20. 11. TD Novoletna delavnica Vesna Valančič
4. T 13. 11. TD Papirna gradiva Mirjam Bajželj
5. T 12. 11. TD Oblikovanje materialov in robotika Mojca Bertoncelj
2. – 5. T 11. – 15. 11. Tekmovanje Bober Marijana Cuderman
1. – 5. T 12. 11. Fotografiranje vodja šole/razredniki

P R E D M E T N A     S T O P N J A

 
6. razredi 5. – 7. 11. Splet kot magnet za najstnike Simona Kogelnik Ekar
7. razredi 14. 11. Mobilna družbena omrežja Simona Kogelnik Ekar
8. razredi 13. 11. Spletno nasilje Simona Kogelnik Ekar
9. razredi 5. – 7. 11. Kako se upreti pritiskom vrstnikov Simona Kogelnik Ekar
9. ABC 11. 11. KD Gledališka predstava in Navje Kristina Šter
6. – 9. razred 12. 11. KD /TD Glasbene reke in ogled filma Ingrid Klemenčič
6. – 9. razred 15. 11. Tradicionalni slovenski zajtrk Irena Hudobivnik
6. – 9. razredi CE 15. 11. fotografiranje vodja šole/razredniki
6. – 9. razredi MŠ 19. 11. fotografiranje M. Urbiha/razredniki
6. – 9. razredi 25. – 29. 11. zbiralna akcija prehrambnih izdelkov mentorice šolske skupnosti
6. – 9. razredi 11.-15.11. šolsko tekmovanje Bober Urška Glastovec
6. – 9. razredi 28. 11. (popoldan) Novoletni sejem Rudolf Planinšek, razredniki
6. – 9. razredi 12. 11. šolsko Cankarjevo tekmovanje Mateja Mrak
9. razredi 14. 11. Šolsko tekmovanje iz angleščine aktiv anglistov
8. razredi 25. 11. Državno tekmovanje iz angleščine Luka Rejc