Select Page

OKTOBER

KDO?KDAJ?VSEBINANOSILEC
R A Z R E D N A    S T O P N J A
1. razred19. – 23. 10.ND Življenjska okolja – gozdNuša Juvan
1. razredpo dogovoruTD Ogled gasilskega domaAna Hočevar
1. – 5. razred5. – 11. 10.Teden otrokamentorice šolske skupnosti, učitelji
1. – 5. razred19. – 23. 10.zbiranje odpadnega papirjamentorice šolske skupnosti
M A T I Č N A   Š O L A
1. A12. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
1. B14. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
2. AB8. 10.KD Obisk Mestne knjižnice in Stolpa PungertDijana Brdar
3. AB13. 10.ND KmetijaKatarina Srna
4. AB13. 10.ND Drevesa in grmiMojca Konjar
1. – 5. razred  6. 10.KD sprejem prvošolcev v šolsko skupnostDarja Mur
PŠ C E N T E R
1. C12. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
1. Č14. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
2. CČ9. 10.KD Obisk Mestne knjižnice in Stolpa PungertDijana Brdar
3. C2. 10.ŠD PlavanjeAndrej Pirc
3. C14. 10.ND KmetijaKatarina Srna
4. C13. 10.ND Drevesa in grmiMojca Konjar
1. – 5. razred9. 10.KD sprejem prvošolcev v šolsko skupnostTatjana Burgar
1. – 5. razred26. 9. – 10. 10.Dnevi evropske kulturne dediščineNataša Šefer
1. – 5. razred30. 10.Jenkova spominska uraMirjam Bajželj
PŠ  P R I M S K O V O
1. EF21. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
2. EF6. 10.KD Obisk Mestne knjižnice in Stolpa PungertDijana Brdar
3. F5. 10.sistematski pregledZD Kranj
3. EF12. 10.ND KmetijaKatarina Srna
4. EF13. 10.ND Drevesa in grmiMojca Konjar
1. – 5. razred9. 10.KD sprejem prvošolcev v šolsko skupnostNuša Juvan
PŠ  G O R I Č E
1. G19. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
2. G7. 10.KD Obisk Mestne knjižnice in Stolpa PungertDijana Brdar
3. G13. 10.ND KmetijaKatarina Srna
4. G14. 10.ND Drevesa in grmiMojca Konjar
1. – 5. razred8. 10.KD sprejem prvošolcev v šolsko skupnostBarbara Marolt
PŠ  T R S T E N I K
1. T19. 10.KD  Glasbeno – ustvarjalna delavnicaSaša Bernik
2. T7. 10.KD Obisk Mestne knjižnice in Stolpa PungertDijana Brdar
3. T12. 10.ND KmetijaKatarina Srna
4. T12. 10.ND Drevesa in grmiMojca Konjar
1. – 5. razred8. 10.KD sprejem prvošolcev v šolsko skupnostSuzana Kešina
P R E D M E T N A     S T O P N J A
6. ABCČ5. 10.KD Kranjska kulturna potAndreja Molan
6. DEF5. 10.TD Medvrstniško nasilje – delavniceMilan Grah
6. ABCČ6. 10.TD Medvrstniško nasilje – delavniceMilan Grah
6. DEF6. 10.KD Kranjska kulturna potAndreja Molan
6. A7. 10.ND Botanični vrt in delavnice o ravnanju z odpadkiTatjana Vidic
6. DEF7. 10.TD »Krško« v šoliIrena Hudobivnik
6. ABCČ8. 10.TD »Krško« v šoliIrena Hudobivnik
6. BCČDEF9. 10.ND Botanični vrt in delavnice o ravnanju z odpadkiTatjana Vidic
6.ABCČ23. 10.KD Dan jezikovMaša Mihelec
6. DEF22. 10.KD Dan jezikovMaša Mihelec
7. AB5. 10.ND BrdoTatjana Vidic
7. CE8. 10.ND BrdoTatjana Vidic
7. ČD9. 10.ND BrdoTatjana Vidic
7. ABC6. 10.ŠD planinski pohodDuša Jazbec
7. ČDE7. 10.ŠD planinski pohodDuša Jazbec
7. ABC21. 10.KD Dan jezikovMaša Mihelec
7. ČDE20. 10.KD Dan jezikovMaša Mihelec
8. ABC5. 10.TD VečkotnikiAlenka Maksimović
8. ČD6. 10.TD VečkotnikiAlenka Maksimović
8. razred7. 10.TD Astronomski danIrma Pustotnik
8. ČD8. 10.KD Moderna galerija in Plečnikova LjubljanaRomana Renko
8. ABC9. 10.KD Moderna galerija in Plečnikova LjubljanaRomana Renko
8. razred14. 10.ND Človeško teloIrena Hudobivnik
8. B15. 10.TD SŠ Jesenice in železarski muzejIrena Pavlin
8. ČD22. 10TD SŠ Jesenice in železarski muzejIrena Pavlin
9. razred12. 10. oz. glede na vremeŠD planinski pohodRobert Kukovič
9. razred6. 10.Vetrovnik v Logatcu in Planinska jamaMojca Avguštin
9.razred7. 10.TD IJS Brinje in Pot miruZala Slapar
9. razred8. 10.ND Trenta in po poti soške fronteKlemen Markelj
6. – 9. razred19. – 23. 10.zbiranje odpadnega papirjamentorice šolske skupnosti
6. – 9. razred23. 10.Proslava ob Jenkovem dnevuMateja Mrak
8. razred19. 10.šolsko tekmovanje iz angleščineLuka Rejc
8., 9. razred21. 10.Proteus – tekmovanje iz znanja biologijeTatjana Vidic