Dejavnosti

Arhiv dejavnosti 2015/2016

Oktober

November
v mesecu novembru so “prišli na počitnice” čisto pravi paličnjaki. Otroci bodo za njih skrbeli, jih opazovali in jih tudi držali v rokah, v kolikor bodo želeli.

Najstarejši otroci (predšolski) bodo v tednu od 16. novembra do 20. novembra imeli tečaj drsanja v Ledeni dvorani Zlato polje.

December

Februar

“Predšolski” otroci iz enote Primskovo bodo obiskovali plavalni tečaj v olimpijskem bazenu v Kranju.

Plavanje bo potekalo v sledečih terminih: 22. 2., 23. 2., 25. 2., 26. 2., 29. 2., 1. 3. 2016  med 8.45 in 10.00 uro.

Na pustni torek smo zimo preganjali v obeh enotah vrtca…

Pust na Primskovem

Prav tako smo se otroci in vzgojiteljice obeh enot spomnili Franceta Prešerna in praznika povezanega z njim. Skupaj smo se odpravili v mesto k spomeniku pri Prešernovem gledališču. Ob prijetnem druženju pa smo se sladkali s suhimi figami.

Marec

Od 2. do 4. marca 2016 bo za najstarejšo skupino (predšolski otroci) potekalo zimovanje na Pokljuki.

Plavalni tečaj na olimpijskem bazenu v Kranju bo potekal 31. 3., 1. 4., 4. 4., 5. 4., 7.4. in 8. 4. 2016 od 10.00 do 11.15.

Otroci, ki so odšli na zimovanje na Pokljuko so srečno prispeli na cilj.

Gumbi na snegu

April

ZBIRALNA AKCIJA ODPADNEGA PAPIRJA

13. in 14. aprila bomo zbirali odpadni papir. Zaradi spremenjenih odkupnih pogojev bodo zabojniki tokrat le na treh enotah šole – na Trsteniku, na Primskovem in na podružnični šoli Center.

Papir lahko oddate na Primskovem 12. aprila, na šoli Center pa 13. in 14. aprila. Če ne morete odpeljati papirja na šolo Center, vas vabimo, da ga oddate v vrtcu pri matični šoli.

Vabljeni k sodelovanju!

Dan Zemlje

Ogled mestnega jedra

srečanje s starimi starši