BOŽIČEK ZA EN DAN:
Majhna škatla za velik nasmeh 🙂

Bližal se je december in dobila sem čudovito priložnost, da sodelujem v akciji Savine Goličnik »Božiček za en dan: Majhna škatla za velik nasmeh 🙂«.
Z veseljem sem spoznala, da me na OŠ Simona Jenka Kranj, v vrtcu pri naši šoli in zasebno obkrožajo tako srčni ljudje, ki so bili takoj z veseljem pripravljeni sodelovati v tej akciji. Savinino akcijo sem na šoli (z njenim privoljenjem) rahlo prikrojila in pripravili smo darila za kar 36 učencev in učenk naše šole. Nasmejani, srečni in presenečeni so otroci prišli po darila 6. decembra.
Podarjene škatle so rodile ogromne nasmehe na obrazu obdarjenih. In to nima cene.

Hvala vsem in vsakomur posebej, da ste z radostjo sodelovali v tej akciji in mi pomagali pričarati nasmehe. 🙂

Tina Kaltenekar

DSCN0199-brez-imen