Na prireditvi 3. decembra, ob kranjskem občinskem prazniku, so sodelovali tudi učenci naše šole.

Otroški pesvki zbor pod vodstvom zborovodkinje Tatjane Burgar in mladinski pevski zbor pod vodstvom zborovodkinje Katje Tiringer,  ob glasbeni spremljavi Mateja Wolfa, so s prepevanjem pričarali praznično vzdušje.

Kljub turobnemu deževnemu vremenu so ogreli Glavni trg v Kranju. Z odra so se  njihove pesmi razlegale preko morja dežnikov obiskovalcev.  Po nagovoru in pozdravu župana so se v mestu prižgale praznične luči.

Naj bo december vsaj tako topel, kot so bila topla srca obiskovalcev ob poslušanju nastopajočih.

Besedilo in fotografije: M. Bajželj