Select Page

Odbojkarice osvojile 2. mesto in se uvrstile na področno tekmovanje, odbojkarji osvojili 3. mesto.

V četrtek 11. 12. 2014 je potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za deklice letnik 2000 in mlajše. Našo šolo so zastopale naslednje učenke: Julija Mohorič, Katjuša Mohorič, Maruša Mediževec, Lara Osterman, Maša Filipčič, Polona Adlešič, Brina Petric, Lara Trebec, Katja Maselj, Pia Neža Šorli, Anja Ipavec Lakner, Pia Urbanc, Ema Ahčin. Dosegle so odlično 2. mesto in se uvrstile na področno tekmovanje.

Teden kasneje pa so se pomerili še dečki letnik 2000 in mlajši. Našo šolo so zastopali: Juš Lesjak, Klemen Saje, Nino Vojičič, Nejc Bucalo, Albion Kryiezu, David Zec, Maks Lebar in Žiga Gartner. Dosegli so odlično 3. mesto in s tem zaključili tekmovanje.

Vsem učencem in učenkam čestitamo za uspešno udeležbo in jim želimo veliko uspehov v nadaljnjem tekmovanju.

Odbojkarji

 

Aktiv športnih pedagogov