Zimski športni dan – dodatno obvestilo

DODATNO OBVESTILO

Zaradi pomanjkanja snega sankanja ne bo mogoče izvesti.

NADOMESTNE DEJAVNOSTI:

• 6.razred in 7.razred: VODNE AKTIVNOSTI na zimskem bazenu v kombinaciji z FITNESOM v MAXXFIT centru
  • 8.razred in 9.razred: FITNESS v MEGA CENTRU

N A V O D I L A

VODNE AKTIVNOSTI in FITNES za 6.razred in 7.razred

ZBOR: 7.45 pred matično šolo
ODHOD: 8.00 do zimskega bazena
CENA: 6,5€  ( vstopnina, vodenje aktivnosti in uporaba rekvizitov)

• 6. razredi pričnejo vadbo v zimskem bazenu, 7.razred prične vadbo v fitnes centru ob 8.30.
  • Ob 10.00 se razredi zamenjajo: 7.r gre na bazen na vodne aktivnosti, 6.razred gre na vadbo v fitnesu.
  • Vsi učenci potrebujejo kopalke in brisače, po želji tudi plavalna očala in plavalne kape.
  • Za vadbo v fitnesu pa potrebujejo športno opremo, čiste športne copate, majhno brisačo in nesladkano pijačo.
  • Vadba po posamezni vsebini bo trajala 1,5 ure.

FITNES MEGA CENTER za 8. razred in 9. razred

ZBOR: 7.45 pred matično šolo
ODHOD: 8.00 peš do Mega centra
Cena: 5,5€ (vstopnina in vodena vadba)

• Ob navedeni uri bomo šli peš do Mega centra, hoje je približno 1 uro. Vadba se bo pričela ob 9.00, organizirane bodo 4 različne vadbene postaje. Z vadbo bomo končali približno 12.15.
  • Učenci potrebujejo športno opremo, čiste športne copate, brisače in nesladkano pijačo.
  • Po končani vadbi bomo šli peš nazaj do šole.

Vodja športnega dne:
Duša Jazbec