Select Page

Namizni tenis – področno tekmovanje

V ponedeljek, 2.2.2015, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu za dečke in deklice letnik 2000 in mlajši. Učenci naše šole so osvojili eno prvo mesto v kategoriji 6.-9. razred-dekleta (Klara Vidmar), eno drugo mesto v kategoriji 6.-9. razred–fantje (Štefan Kovač), eno tretje mesto v kategoriji 1.-5. razred–fantje  (Janez Kovač) ter ekipno prvo mesto (Klara Vidmar, Zoja Krnič, Štefan Kovač, Jan Krč) in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje. Rezultati ostalih učencev: 10.-18. mesto v kategoriji 6.-9. razred–fantje (Jan Krč, David Kne), 5.-6. mesto v kategoriji 1.-5. razred–dekleta (Zoja Krnič).

Vsem sodelujočim učencem čestitamo za borbenost in jim želimo kar najboljšo uvrstitev v nadaljnjem tekmovanju.

Aktiv športnih pedagogov

1-5 razred_dečki  6-9 razred_dečki  6-9 razred_deklice