VABILO – POGOVORNE URE 12. 2. 2015 NEKOLIKO DRUGAČE

Spoštovani,

mesec februar je mesec kulture, še posebej pomemben za Kranj, Prešernovo mesto. Tudi v šoli ga želimo slovesno obeležiti skupaj s krajani, s katerimi nas v tem šolskem letu že povezuje skupen projekt. Naši učenci so nam pripravili enkratno igro »Kje si, Uršika zala?«, ki vam jo bodo z navdušenjem odigrali. Obenem pa bomo na ta način tudi z veseljem in pričakovanjem pričeli delo na novem projektu »Sistemski pristop k medvrstniškemu nasilju v VIZ«.

Program (avla Matične šole):

Pozdrav ravnatelja

17.00 – 17.30 Dramska skupina, pevski zbor in ansambelska igra OŠ Simona Jenka

»Kje si, Uršika zala?«

17.30 – 18.00 Predstavitev projekta »Sistemski pristop k medvrstniškemu nasilju v VIZ«

18.00 – 18.30 Predavanje za starše učencev 9. razredov – »Razpis za vpis v srednjo šolo«

Vmes bodo potekali roditeljski sestanki po dogovoru z razredniki in individualne pogovorne ure.

Vljudno vabimo starše, krajane ter predstavnike KS Vodovodni stolp in predstavnike MOK.

Z veseljem vas pričakujemo!

Ravnatelj

Rudolf Planinšek