V torek, 5. maja, četrtek 7. in ponedeljek, 11. maja 2015 bodo učenci in učenke 6. in 9. razredov preverjali in dokazovali svoje znanje iz slovenščine, matematike ter kemije oz. angleščine (6.r) na  Nacionalnem preverjanju znanja. Udeležba je za te učence in učenke obvezna.

Vsi učenci in učenke devetih IN šestih razredov se v torek, četrtek in ponedeljek zberejo pred Matično šolo ob 8.00. uri.

S seboj prinesejo ustrezna pisala, pripomočke IN copate. Pouka 9. razredi v torek in četrtek nimajo (v ponedeljek, 11. 4.  imajo po preverjanju pouk) – imajo pa nadomestne dejavnosti. Učenci PŠ Center čevlje in oblačila odložijo v razredu, kjer pišejo NPZ.

Učenci in učenke 6. razredov imajo vse tri dni po končanem preverjanju pouk.

Odhod šolskega avtobusa za devetošolce in šestošolce na relaciji Golnik – Trstenik – Kranj bo vse tri dni ob 7.20. uri (skozi vasi).

Pouk za vse ostale učence na Matični šoli IN šoli CENTER se v torek, četrtek,  in ponedeljek prične ob 9. 35. uri z malico in poteka od 2. do 5. ure po urniku (pouk se začne ob 10.15). Predure na matični šoli in šoli Center ODPADEJO. V kolikor učenci in učenke nimajo 4 ur po urniku, bodo imeli nadomeščanje.

Učence in učenke 6.c in 6.č (in v ponedeljek tudi 9.c in 9.č) spremljajo do šole Center učitelji. Učenci in učenke naj učitelje počakajo PRED Matično šolo.

Odhod šolskega avtobusa za te učence na relaciji Golnik-Trstenik-Kranj (skozi vasi) bo ob 9. 05.

Povratek šolskega avtobusa za učence bo takoj po zaključku pouka – to je ob 13.45 (možnost kosila takoj po pouku).

Ravnatelj
Rudolf Planinšek