Select Page

ODBOJKA – medobčinsko prvenstvo – rezultati

 

V četrtek, 10. 12. 2015, je potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za deklice letnik 2001 in mlajše. Našo šolo so zastopale naslednje učenke: Julija Mohorič, Katjuša Mohorič, Una Iza Grandovec, Maruša Mediževec, Lara Osterman, Žana Ciglič, Taja Dagarin, Mina Drinovec, Tajda Kaličanin. Dosegle so odlično 3. mesto. Žal pa se niso uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

Isti dan so se pomerili tudi dečki letnik 2001 in mlajši. Našo šolo so zastopali: Juš Lesjak, Klemen Saje, Jaka Prevodnik, Jan Šmajd, Nejc Bucalo, Matic Žepič, Aljaž Troppan, Luka Hlebš in Ožbej Šilc. Dosegli so odlično 2. mesto in se uvrstili na področno tekmovanje.

Vsem učencem in učenkam čestitamo za borbeno igro in jim želimo veliko uspehov v nadaljnjem tekmovanju.

Aktiv športnih pedagogov
Robert Kukovič

slika2

slika1