ZAHVALA “Tisti, ki prinašajo sonce v življenje drugih ljudi, so tudi sami obsijani z njim.” (James M. Barrie)

Spoštovani

obiskovalci, starši, nastopajoči, učitelji in ostali, ki ste sodelovali pri pripravi in izvedbi Revije pevskih zborov dne 24.5.2016!

Vsem, ki ste se dobronamerno odzvali našemu vabilu k donaciji v Šolski sklad, se iskreno zahvaljujemo. Pripravljenost za sodelovanje in vaša  podpora nam zelo veliko pomenita in skupaj z vami in z vašo pomočjo bomo lahko še naprej pomagali uresničevati otroške želje.

Naš trud bo tudi v prihodnjem šolskem letu usmerjen v to, da se bodo lahko vsi otroci udeleževali dni dejavnosti in taborov, ter skupaj z vrstniki pridobivali nova znanja in dragocene življenjske izkušnje.

Iskrena hvala!

Skupaj lahko ustvarjamo za dobro, predvsem za dobro naših otrok.

Upravni odbor Šolskega sklada in

Tina Mohar, predsednica ŠS