Select Page

V dobrih treh mesecih in pol je za nami že kar nekaj šolskih športnih tekmovanj.

 

ODBOJKA NA MIVKI – področno prvenstvo

 

V sredo, 6. 9. 2017, je potekalo področno tekmovanje v odbojki na mivki za deklice letnik 2003 in mlajše. V hudi konkurenci so osvojile 5. mesto. Našo šolo so zastopale: Ava Ovsenik, Brina Fučka, Nastja Boncelj Regina, Kristina Rakovc, Dragana Taskova in Nina Ana Likar.

Vsem učenkam čestitamo za borbeno igro.

Dečki so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje neposredno, saj je bilo prijavljenih premalo ekip.

Aktiv športnih pedagogov

Robert Kukovič

 

 

 

ODBOJKA NA MIVKI – polfinalno tekmovanje

 

V petek, 29. 9. 2017, je v Kamniku potekalo polfinalno tekmovanje v odbojki na mivki za dečke letnik 2003 in mlajši. Dečki so v močni konkurenci osvojili 5. mesto. Šolo so zastopali: Nik Slobodjanac, Matic Pristov, Tjaž Pavlin in Blend Kabashi.

Vsem učencem čestitamo za prikazano igro.

Aktiv športnih pedagogov

Robert Kukovič

 

 

 

 

 

 

MALI NOGOMET – medobčinsko predtekmovanje

 

V četrtek, 5. 10. 2017, je v Kranju potekalo medobčinsko predtekmovanje v malem nogometu za dečke letnik 2003 in mlajši. Dečki so v svoji skupini dosegli 2. mesto, vendar se s tem rezultatom niso uvrstili v finale medobčinskega tekmovanja. Našo šolo so zastopali: Domen Sajovic, Bine Kovačič, Blend Kabashi, Aljaž Kordič, Jaša Požgaj, Jakob Saje, Matija Oman in Luka Perić.

Vsem učencem čestitamo za prikazano igro.

Aktiv športnih pedagogov

Robert Kukovič