Učenci 2.b so zapisali vtise.

Všeč mi je bil sprehod ob potoku, ki se mu reče Divji potok. Tam sem videl tudi slap. / Bine /

Zvečer smo imeli disko. Lepo je bilo ob Divjem potoku. Igrali smo se tudi pastirske igre. / Živa , Ana Li /

V Črmošnjicah mi je bil všeč lov na lisico in pastirske igre. / Zala /

Všeč mi je bila zabava in zelo veliko smo se naučili. / Erik /

Najbolj mi je bilo všeč, da sem bila v sobi s prijateljicami. / Lana /

V igralnici je bilo zelo dobro. Dobro je bilo tudi, ko smo spuščali avtomobilčke iz kock. / Igor /

Fino mi je bilo, ko smo žurali in se zabavali. Malo manj so mi bili všeč sprehodi v gozd. / Lia /

Meni je bila všeč košarka. Igral sem jo z Matijem, Gabrom in Erikom. / Filip /

V Črmošnjicah mi je bilo dobro, ko smo pospravljali sobe in se igrali. / Gabi /

Meni je bila všeč žurka in disko luč. / Rožle, Anže /

Dobili smo priznanja. / Bor /

Všeč mi je bilo sankanje po blatu in sprehodi v gozd. /Neža Pia, Gaber /

Vozili in parkirali smo avto na daljinsko upravljanje. Sankanje po blatu je super. / Matija /

Sankanje po blatu oz. po zemlji, pesku in listju je bilo všeč še Anžetu, Ajdi Isi, Martinu, Tari in Nacetu.

Slike so na povezavi.

TABOR ČRMOŠNJICE

Zjutraj sem se zbudila in z družino odšla v šolo. Z mami sva počakali učiteljico in sošolce. Ko je pripeljal avtobus, sem se polovila in smo se odpeljali. V Črmošnjicah nas je pričakala učiteljica Irena. Najprej smo se slikali in  sliko poslali v šolo. Nato nas je pospremila v hišo. V hiši smo se razdelili po sobah. Postlali smo svoje postelje in se razpakirali. Nato smo šli malo ven in se poigrali na igralih. Po kosilu smo šli na pohod, kjer smo si ogledali Divji potok. Videli smo škratovo hišo in zmajevo jamo. Nato smo se vsi veseli vrnili v hišo. Povečerjali smo in se nato odpravili na nočni pohod s petrolejkami. Učiteljica Sabina nas je peljala na sprehod do Taborske cerkve. Povedala nam je, da so se tam skrivali domačini pred Turki. Vsi utrujeni smo se vrnili v dom in hitro zaspali.

Naslednji dan smo se igrali igrico Lov na lisico. Imeli smo se zelo fino. Zanimivo je bilo tudi to, da smo se s sankami dričali po pesku. Najprej nas je bilo malo strah, potem pa smo videli, da je varno in smo zelo uživali. Ves dan smo pa pričakovali večerni ples. Punce smo po večerji odhitele v sobe in se uredile. Nato se je začel ples. Vsi smo plesali. Glasba za ples mi je bila zelo všeč. S puncami smo skupaj plesale. Kmalu pa je bilo veselja konec in morali smo spat.

Petek je bil naš zadnji dan na taboru. Malo smo bili veseli, malo pa tudi žalostni, ker se je naš tabor končal. Pospravili smo sobe in lepo zložili posteljnino. Učiteljica Irena nam je povedala kdo je najlepše pospravljal sobe in  izvedeli smo tudi kdo je zmagal pri Lovu na lisico.Ko je prišel avtobus, smo naložili prtljago in se odpeljali proti Kranju. Nekateri sošolci so v avtobusu zaspali. S sošolko Lijo sva se zelo veselili, da bova videli starše in nisva zaspali. Pri Vodovodnem stolpu smo začeli odštevati od 10 do 1. Ko smo rekli 1, smo zagledali šolo in naše starše pred njo. Vsi smo zaploskali. Poslovila sem se od učiteljice Magdalene in odšla z družino  v McDonalds.

Na taboru sem se imela zelo fino in vesela sem, ker se je tabor zelo lepo končal.

Hana Kete, 2.a