Select Page

Obvestilo o stavki.

 

Spoštovani starši!

Dne 14. 2. 2018 bo v Sloveniji potekala splošna enodnevna stavka v vzgoji in izobraževanju. Z njo želimo zaposleni v vzgoji in izobraževanju opozoriti na podcenjujoč odnos oblasti do našega odgovornega dela in vladi zastaviti vprašanje ZAKAJ JE IZOBRAŽEVALNO DELO VREDNO MANJ?

Ker smo zaposleni na naši šoli (vključno z vrtcem) stavko izglasovali, bosta tega dne naša šola in vrtec zaprta. Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi si za dobro naših
otrok preprečili dolgotrajno skrajno negativne posledice neprimernega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter zaposlenih v njem.

Na dan stavke (14. 2.2018) bomo organizirali dežurno varstvo za NUJNE PRIMERE- 1.,2. in 3. razred. Dežurno varstvo bo potekalo na matični šoli.

 

 

Hvala za razumevanje.

 

OBVESTILO, PRIJAVNICA VARSTVO