Select Page

Obvestilo o stavki, 14.3.2018.

Obvestilo o stavki.

Obvestilo staršem – ŠOLA

Obvestilo staršem – VRTEC

 

Spoštovani starši!

 

Dne 14.3.2018 bo v Sloveniji potekala  nadaljevanje splošne enodnevne stavke v vzgoji in izobraževanju. Z njo želimo zaposleni v vzgoji in izobraževanju  opozoriti na podcenjujoč odnos oblasti do našega odgovornega dela in vladi zastaviti vprašanje ZAKAJ JE IZOBRAŽEVALNO DELO VREDNO MANJ?

Ker smo zaposleni na naši šoli stavko izglasovali, bo tega dne naša šola zaprta. Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši.  Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi si za dobro naših otrok preprečili dolgotrajno skrajno negativne posledice neprimernega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja, javnega izobraževanja  ter zaposlenih v njem.

 

Hvala za razumevanje.

 

Vodja stavkovnega odbora: Irena Hudobivnik