Delavnice za vse 7. razrede so potekale

prvi šolski dan po počitnicah v torek, 3.5.2022

od 8.20 do 12.40 v 3. nadstropju.

Vse življenje se učimo z namenom, da si polepšamo in olajšamo življenje. Ker želimo s šolske strani dali učencem poleg znanja tudi določena vedenja, saj je naša ustanova poleg izobraževalne tudi vzgojna, smo se odločili, da organiziramo sklop delavnic, kjer bodo učenci spoznali, kako se spoprijemati z vsakodnevnimi situacijami v njihovem življenjskem obdobju.

Po skupinah in s pomočjo delavnic smo spoznali, s kakšnimi težavami se srečujejo mladostniki v obdobju odraščanja. Pogovarjali smo se o tem, kako se spoprijeti s strahom, tesnobo oz. anksioznostjo.  Seznanili smo se, kako učenje vpliva na samopodobo in kako lahko izboljšamo učne navade ter učne tehnike. Hkrati nismo pozabili na odnos s starši in na odnos do sebe.

Na koncu nas je nagovorila vse skupaj na šolskem igrišču še naša ravnateljica.

Učiteljice dodatne strokovne pomoči