Home » Novice » ATLETIKA REZULTATI

ATLETIKA REZULTATI


TEK NA 60m FANTJE 6. RAZREDI

Vid Nabernik 6. č 9,45
Nejc Košir 6. c 9,53
Matic Gorenc 6. č 9,67
Matic Soldat Švajger 6. c 9,97
Nay Lavrič 6. č 10,04
Lan Dolinar 6. č 10,06
Endrit Veliu 6. c 10,15
Grega Pušenjak 6. b 10,22
Tevž Triler Bogataj 6. a 10,37
Žan Flajnik 6. b 10,97
Blaž Tavčar 6. a 11,30
Gabrijel Bokal 6. a 11,39

TEK NA 60m FANTJE 7. RAZREDI

Leon Zogaj 7. a 8,61
Tomaž Bole 7. c 9,00
Luka Žunić 7. c 9,12
Tjaš Humar 7. č 9,77
Emir Kolenović 7. a 9,98
Gal Pleško 7. b 10,38
Alex Huzjan 7. a 10,38
Rok Lamovec 7. č 10,54
Izak Zelnik 7. b 10,85
Žan Rogelj 7. b 12,18

TEK NA 300m FANTJE 6.RAZREDI

VID NABERNIK 6. Č 00:00:51
TJUŠ GABRON 6. B 00:00:52
Kristjan Jelenc 6. c 00:00:59
JAŠA DUPLANČIČ 6. Č 00:01:06
Jakob Boncelj 6. c 00:01:11

TEK NA 300m FANTJE 7.RAZREDI

Lan Gortan 7. b 00:00:51
Maksim Matić 7. c 00:00:51
Svit Debeljak 7. b 00:00:52
Vid Benedičič 7. b 00:00:57
Toni Hožič 7. c 00:00:57
Rok Lamovec 7. č 00:01:03
Jakob Jalen 7. c 00:01:04
Nik Bogataj 7. č 00:01:06

TEK NA 600m FANTJE 6. RAZREDI

Filip Rebolj 6. C
NACE OVSENIK 6. Č
Janez Kunc 6. C

TEK NA 600m FANTJE 7. RAZREDI

Lan Gortan 7. b
Maksim Matić 7. c
Filip Meglič 7. b
Alex Huzjan 7. a
Nik Bogataj 7. č
Julijan Jerak 7. č
Izak Zelnik 7. b
Erazem Lojen 7. c

SKOK V DALJINO FANTJE 6. RAZREDI

Filip Rebolj 6. c 403
Matic Savinšek 6. a 374
LAN DOLINAR 6. Č 360
JAKA KALAN 6. Č 304
VIKTOR ŠTULAR 6. B 288
Lenart Ječnik 6. c 264
DAVOR PAVLEKA 6. B 256
Anej Fende 6. c 233
LOVRO SIMČIČ RESMAN 6. Č 197
Gabrijel Mičić 6. b 160

SKOK V DALJINO FANTJE 7. RAZREDI

Svit Debeljak 7. b 404
Vid Benedičič 7. b 402
Staš Romšak 7. c 374
Maj Božič Kavčič 7. a 318
Blaž Roblek 7. c 282
Jakob Jalen 7. c 270

SKOK V VIŠINO FANTJE 6. RAZREDI

ALJAŽ STARE 6. Č 130
MATIC GORENC 6. Č 125
Endrit Veliu 6. c 120
TJUŠ GABRON 6. B 115
Patrik Tiringar 6. c 115
Tevž Trilar Bogataj 6. a 105
Jakov Matić 6. a 105
Damir Bajrić 6. a 105
NEO MUŠIČ 6. B 105
IZIDOR KRŽIŠNIK 6. B 100
Gaber Slavec 6. c 100

SKOK V VIŠINO FANTJE 7. RAZREDI

Tomaž Bole 7. c 130
Luka Žunić 7. c 125
Gal Bratkovič 7. b 110
Gal Pleško 7. b 105
Žan Krese 7. b 100
Sanin Muminovič 7. č 100

MET VORTEX FANTJE 6. RAZREDI

Gaber Slavec 6. c 41,88
Nejc Košir 6. c 38,8
ALEKS JOVIČ 6. Č 34,09
JAŠA DUPLANČIČ 6. Č 33,61
NEO MUŠIČ 6. B 31,82
ANDRAŽ JAMNIK 6. B 31,63
ALJAŽ STARE 6. Č 31,59
Kristjan Jelenc 6. c 31,33
Blaž Štular 6. a 31,01
Patrik Tiringar 6. c 29,45
LUKA PALEVIČ 6. Č 28,36
DAVOR PAVLEKA 6. B 27,84
Jaka Zombra Gale 6. a 25,5
Miha Zombra Gale 6. a 15

MET VORTEX FANTJE 7. RAZREDI

Leon Zogaj 7. a 51,75
Mark Hrgović 7. b 48,76
Gal Bratkovič 7. b 46,01
Gregor Logar 7.č 42,57
Nikola Marjanović 7.a 39,74
Filip Grom 7. c 34,86
Staš Romšak 7. c 30,29
Toni Hožič 7. c 29,37
Max Laussegger 7. a 24,39
Matej Pušenjak 7. b 18,35

MET ŽOGICA FANTJE 6. RAZREDI

Gabrijel Bokal 6. a 11,7
Grega Pušenjak 6. b 9,85
NAY LAVRIČ 6. č 9,75
Lovro Vehovec Brajer 6. c 9,1
Tilen Gorenc 6. c 8,75
Blaž Tavčar 6. a 8,9
Jaka Zombra Gale 6. a 7,55
Miha Zombra Gale 6. a 7,07
IZIDOR KRŽIŠNIK 6. B 9,04
ANDRAŽ JAMNIK 6. B 8,79
BLERON JASHARI 6. B 9,35
ALEKS JOVIČ 6. Č 9,25
LUKA PALEVIČ 6. Č 9

MET ŽOGICA FANTJE 7. RAZREDI

Mark Hrgović 7. b 16,36
Gregor Logar 7. č 45364
Maj Božič Kavčič 7. a 12,35
Matej Pušenjak 7. b 11,15
Saša Vujić 7. b 10,2
Erazem Lojen 7. c 8,61
Filip Grom 7. c 9,48
Blaž Roblek 7. c 7,96
Vid Pičulin 7. a 10,51
Jure Jalen 7. a 6,75
Sanin Muminović 7. č 7,45

ŠTAFETA 4 X 100m FANTJE 6. RAZREDI

6.č 01:03,7
6.c 01:05,7

ŠTAFETA 4 X 100m FANTJE 7. RAZREDI

7.c 01:00,8
7.b 01:04,0
7.č 01:09,7

COOPER TEK FANTJE in DEKLETA 6. RAZREDI

Matic Savinšek 6. a 2700 m
Sara Šmrkovič 6. c 2700 m
Jakov Matič 6. a 2450 m
Maša Poženel 6. a 2100 m
Damir Bajrić 6. a 2100 m
Lenart Ječnik 6. c 2000 m
Sara Đurić 6. c 2520
Janez Kunc 6. c

COOPER TEK FANTJE in DEKLETA 7. RAZREDI

Lan Gortan 7. b 3250 m
Tjaš Humar 7. č 2950 m
PERČIČ 7. C 2270 m
URANIČ 7. C 2250 m
Maja Kokoravec 7. c 2160 m

TEK NA 60m DEKLETA 6. RAZREDI

Anja Plut 6. a 9,51
Ana Hodnik 6. č 9,98
Anja Bok 6. c 10,02
Mia Savanović 6. č 10,13
Lana Škriljevečki 6. a 10,27
Mojca Jančič 6. c 10,37
Angela Draksler 6. c 10,39
Brina Grozdek 6. b 10,58
Lara Javornik 6. b 10,63
Neja Omersa Kern 6. č 10,67
Selena Kokalj Rupnik 6. b 10,8
Sara Šmrković 6. c 10,81
Kalina Zaoska 6. č 10,93
Urška Verčič 6. a 11,03
Brina Jerala Jerman 6. a 11,04
Ema Komovec 6. b 11,13

TEK NA 60m DEKLETA 7. RAZREDI

Ajda Plut 7. b 9,89
Elena Maksimović 7.č 9,9
Sara Arnolj 7. c 9,91
Pia Pirc Ravnič 7. a 10,05
Ajda Časar 7. a 10,13
Ajda Pahor De Maiti 7. a 10,14
Kira Baškard Majcen 7. č 10,36
Pavla Uranič 7. c 10,44
Eva Flander 7. a 10,52
Anamarija Praljak 7. b 10,54
Elena Šantek 7. c 10,72
Ula Ferlic Ribič 7. c 10,86
Katarina Hrovat 7. b 11,15
Katja Komurka 7. b 11,34
Karla Prlja 7. č 11,71
Katja Naglič 7. č 12,65

TEK NA 300m DEKLETA 6. RAZREDI

Zoja Penšek 6.c 00:01:03
Maja Jerič 6.č 00:01:05
Sara Đurić 6.c 00:01:08
Linna Petrov Kepic 6.c 00:01:11
Katarina Kolman 6.b 00:01:12

TEK NA 300m DEKLETA 7. RAZREDI

KIRA BAŠKARD 7.Č 00:01:01
Anamarija Vevar 7.č 00:01:06
Maja Bucalo 7.c 00:01:09
Jana Žvan 7.c 00:01:10

TEK NA 600m DEKLETA 6. RAZREDI

Neža Bole 6. c 00:02:10
Maša Poženel 6. a 00:02:23
Maja Jerič 6. c 00:02:29
Živa Bizovičar 6. a 00:02:50

TEK NA 600m DEKLETA 7. RAZREDI

Lučka Repina 7. a 00:02:15
Ana Kernc 7. a 00:02:16
Ajda Časar 7. a 00:02:22

SKOK V DALJINO DEKLETA 6. RAZREDI

Zala Kristanc 6.b 351
Angela Draksler 6.c 330
Ana Hodnik 6.č 330
Anja Plut 6.a 325
Anja Bök 6.c 319
Nika Krničar 6.č 315
Lana Škriljevečki 6.a 314
Tia Dobovšek 6.č 261
Manca Perčič 6.č 261
Ema Komovec 6.b 260
Taja Ivič 6.b 258
Živa Bizovičar 6.a 236

SKOK V DALJINO DEKLETA 7. RAZREDI

Sara Arnolj 7.c 350
Elena Maksimobić 7.č 346
Leja Kostadinov 7.č 346
Naja Kolar 7.c 332
Ajda Plut 7.b 331
ANAMARIJA VEVAR 310
Brina Žnidaršič 7.c 310
Lučka Repina 7.a 307
Elena Šantek 7.c 303
Iva Ošabnik 7.a 297
Katarina Hrovat 7.b 291
Mija Dolinar 7.č 277
Katja Komurko 7.b 254
Tija Ivanović 7.a 244

MET VORTEX DEKLETA 6. RAZREDI

Ana Blagojević 6.č 35,84
Neža Bole 6.c 35,75
Neja Omersa Kern 6.č 25,78
Maša Poženel 6.a 23,93
Zoja Penšek 6.c 20,56
Manca Perčič 6.č 20,4
Taja Ivić 6.b 19,63
Mia Savanović 6.č 18,84
Zala Kristanc 6.b 15,68
Sara Šmrković 6.c 14,34
Sara Đurić 6.c 10,1
Nora Daka 6.a 8,89

MET VORTEX DEKLETA 7. RAZREDI

LUNANIKA PERČIČ 7.C 33
Anamarija Praljak 7.b 28,92
ŽANA ZAPLOTNIK 7.Č 27,95
Elena Maksimovič 7.č 26,7
Sara Marjanović 7.a 26,37
MAJA KOKORAVEC 7.C 25,54
Isabel Jenko 7.a 25,26
Nina Keršič 7.b 23,2
Tija Ivanović 7.a 21,44
ULA RIBIČ 7.C 20,6
Iva Ošabnik 7.a 20,08
BRINA ŠTERN 7.Č 19,16

MET ŽOGICA DEKLETA 6. RAZREDI

Neli Dovjak 6.č 8
Nika Krničar 6.č 7,66
Tia Dobovšek 6.č 5,25

MET ŽOGICA DEKLETA 7. RAZREDI

LUNANIKA PERČIČ 7.C 12,6
Isabel Jenko 7.a 11,53
Ana Kernc 7.a 10,76
Žana Zaplotnik 7.č 10,62
Sara Marjanović 7.a 9,54
KARLA PRLJA 7.Č 9,54
BRINA ŠTERN 7.Č 8,55
MAJA BUCALO 7.C 7,45
Katja Naglič 7.č 6,28
JANA ŽVAN 7.C 4,05

TEK NA 60m FANTJE 8. RAZREDI

Štefan Meglič 8.č 8,3
Vid Šorli 8.a 8,78
Matevž Pokorn 8.b 8,81
Žan Belec 8.c 9
Dan Mlinar 8.c 9,01
Ožbej Grašič 8.b 9,14
Tristan Bizjak 8.č 9,22
Isuf Mazrekaj 8.č 9,62
Nace Novak 8.a 10,36

TEK NA 60m FANTJE 9. RAZREDI

Filip Hožič 9.b 8,5
Teo Nedelković Gubić 9.b 8,58
Aleksander Rudovic 9.c 8,61
Hinor Buka 9..b 8,63
Dimitar Zaovski 9.c 8,89
Anže Plut 9.č 9,02
Matevž Marković 9.a 9,09
Aleksej Matić 9.č 9,14
JERNEJ Markič 9.b 9,36
NEJ Dornik 9.b 9,46
Svit Mlinar 9.a 9,74
Matic Studen 9.a 9,83
Tim Košir 9.a 12,19

TEK NA 300m FANTJE 8. RAZREDI

Štefan Meglič 8.č 00:44,0
Vid Šorli 8.a 00:46,6
Matic Gosar 8.a 00:48,7
Matevž Pokorn 8.b 00:48,9
Aljaž Godnič 8.b 00:50,4
Lovro Šavs 8.b 00:53,6
Mark Toromani 8.a 00:55,8
Matic Ravnikar 8.č 01:05,1

TEK NA 300m FANTJE 9. RAZREDI

Aleksej Matić 9. č 00:46,7
Matic Klančar 9.a 00:47,2
Brinsvit lapajne 9b 00:55,0
nej dornik 9b 00:55,2
Vito Posedi 9.a 00:58,8
Urban Repina 9.a 01:00,7

TEK NA 1000m FANTJE 8. RAZREDI

Jaka Hodnik 8.b 03:31,4
Filip Šenk 8.c 03:36,4
Matic Gosar 8.a 03:37,2
Nace Novak 8.a 03:42,5
David Stojnić 8.b 03:50,8

TEK NA 1000m FANTJE 9. RAZREDI

Mark Pogačar 9. č 03:36,9
Svit Poljanec 9. č 03:53,8

SKOK V VIŠINO FANTJE 8. RAZREDI

Matija Mijović 8. b 130
Niko Lončar 8. b 130
Jaka Hodnik 8. b 130
Martin Strupi 8. a 125
Gal Dobovšek 8. a 125
Lovro Šavs 8. b 120
Dimitrij Žun 8. a 115
Mihael Konda 8. č 100

SKOK V VIŠINO FANTJE 9. RAZREDI

Martin Samelis 9. č 150
Nal Habic 9. c 145
filip hožič 9. b 145
Nik Pintaric 9. c 120
Jakob Šorli 9. č 115
Andrej Merčun Zore 9. a 105

MET VORTEX FANTJE 8. RAZREDI

Isuf Mazrekaj 8. č 51,38
Bine Štromajer 8. c 43,48
Luka Dolinar 8. a 40,27
Igor Kondič 8. č 39,30
Matija Mijović 8. b 36,96
Nejc Grošelj 8. a 33,34
Tai Vojičič 8. č 33,20
Erik Bavec Žumer 8. č 33,12
Luka Savinšek 8. b 32,80
Leuart Mazrekaj 8. b 31,21
Mark Toromani 8. a 30,31
Rožle Urbanec 8. c 29,51
Đenis Kasunović 8. c 22,68

MET VORTEX FANTJE 9. RAZREDI

Teo Nedelkovic 9. b 66,42
Aleksandar Popović 9. č 60,95
Rožle Rozman 9. č 51,00
Neven čica 9. b 47,77
Filip Hožič 9. b 46,41
Rok Logar 9. č 44,46
Anže Plut 9. č 43,00
Nal Habic Daltovic 9. c 42,02
Ožbej Hiti 9. c 41,42
Buqa Hynor 9. b 37,37
Matic Studen 9. a 35,92
Matevž Markovič 9. a 35,88
Liam Leskošek 9. a 32,25
Andrej Merčun Zore 9. a 20,76
Nik Pintaric 9. c 15,70

MET KROGLE FANTJE 8. RAZREDI

Bor Marković Cugelj 8.a 9,00
Bine Štromajer 8.c 9,00
Andraž Bokal 8.b 8,75
Urh Mavec 8.č 8,25
Gal Dobovšek 8.a 8,15
Erik Bavec Žumer 8.č 8,00
Tai Rozman 8.c 7,10
Anže Zupančič 8.b 7,00
Žan Markun 8.č 7,00
Leuart Mazrekaj 8.b 6,10
Aljaž Godnič 8.b 6,00
David Ivić 8.a 5,70
Lazar Petrušić 8.c 5,30

MET KROGLE FANTJE 9. RAZREDI

mark azbe 9.b 10,95
Rožle Rozman 9.č 10,00
Marko Soldat Svajger 9.c 9,00
Jan Markun 9.a 8,50
Rok Logar 9.č 7,80
Robert Šuman 9.c 7,70
Ožbej Hiti 9.c 7,50
Val Hafner 9.c 7,50
Tai Boljte 9.b 7,10
gaber jerala 9.b 5,75
Tim Košir 9.a 5,40
Brit Šenk 9.č 4,85

ŠTAFETA 4 X 100m FANTJE 8. RAZREDI

8.b 00:57,3
8.a 01:01,2

ŠTAFETA 4 X 100m FANTJE 9. RAZREDI

9.b 00:55,1
9.č 00:55,6
9.a 01:04,4

TEK NA 60m DEKLETA 8. RAZREDI

TARA SODNIK 8.A 9,67
Neža Pia Ilijaš 8.č 9,71
Hana Bergant 8.č 9,76
EMELA BUNIČ 8.A 10,24
Ana Draksler 8.c 10,43
METKA MARCEN 8.A 10,62
Lana Čebraja 8.c 11,01
LIA ARH 8.A 11,16
LANA BOGATINOV 8.A 11,67

TEK NA 60m DEKLETA 9. RAZREDI

Tea Štefe 9.č 9,31
Liza Petrnel 9.a 9,55
lina Dolinar 9.b 9,64
Danaja Stare 9.a 10,13
hana škorc 9.c 10,14
izabela savanovic 9.c 10,48
ella jerala 9.c 10,65
Žana Kralj Druškovič 9.č 10,74
Kiara tukara 9.c 10,76
Maša Osenar Bogataj 9.a 11,36

TEK NA 300m DEKLETA 8. RAZREDI

Sara Komovec 8.c 00:55,9
ANJA FENDE 8.b 00:58,7

TEK NA 300m DEKLETA 9. RAZREDI

Maruša Markič 9.b 00:50,6
ALINA KOBAN 9.c 00:54,5
NEŽA STEBLAJ 9.c 00:56,7
Kaja Penšek 9.a 00:57,0
Danaja Stare 9.a 00:57,5
Sara Remic 9.č 00:58,9
Kaja Srakar 9.a 01:06,9
Maša Bogataj Osenar 9.a 01:08,1

TEK NA 1000m DEKLETA 8. RAZREDI

Tea Štefe 9.č 03:50,8
Junona Štular 9.b 03:59,6

TEK NA 1000m DEKLETA 9. RAZREDI

Ajda Kunc 8.c 04:24,9

SKOK V VIŠINO DEKLETA 8. RAZREDI

Ajda Isa Bučevec 8.č 125
EVA ROMIH 8.A 125
Vita Pavlovič 8.č 115
Alja Čimžar 8.c 110
ŽIVA UŠAJ 8.A 110

SKOK V VIŠINO DEKLETA 9. RAZREDI

Meta Markovič 9.a 135
Liza Peternel 9.a 130
Ana Baggia 9.č 125
Zala Pregrad 9.č 120
Kiara Klančar Cater 9.b 120
Kaja Bavec Zumer 9.b 120
Ajda Dovzan 9.c 120
Gyula daka 9.b 110
Žana Kralj Druškovič 9.č 105
Alica Zelnik 9.b 100

SKOK V DALJINO DEKLETA 8. RAZREDI

VESNA PERČIČ 8A 3,70
NIKA TERAN 8A 3,58
NINA MRŠIČ 8A 3,50
Ana Draksler 8.c 3,34
KRISTINA BALOH 8A 3,33
TARA SODNIK 8A 3,20
Vita Pavlovič 8.č 3,17
ŽIVA UŠAJ 8A 3,12
LIA TUKARA 8A 3,10
Luna Govekar 8.c 3,05
EVA ROMIH 8A 2,77
Hana Tomše 8.c 2,56
Hana Kete 8.a 2,52

SKOK V DALJINO DEKLETA 9. RAZREDI

Lana Muhvić 9.č 4,17
Kaja Penšek 9.a 3,67
Kiara Klančar Čater 9.b 3,65
Sara Remic 9.č 3,48
Junona Stular 9.b 3,28
NEŽA STEBLAJ 9.c 3,22
Sara Gabrijela Jančič 9.a 3,14
Alina Koban 9.c 3,09
AJDA Dovzan 9.c 3,07
Eva Štular 9.a 3,03
Ana Baggia 9.č 2,75
Kaja Osabnik 9.b 2,70
Kaja Srakar 9.a 2,50
Katarina Vremec 9.c 2,09

MET VORTEX DEKLETA 8. RAZREDI

ELA DOLENC 8.A 40,96
Lana Čabraja 8.c 32,94
HANA KETTE 8.A 25,22
Eli Kregar 8.c 24,62
NIKA TERAN 8.A 22,9
Luna Govekar 8.c 18,8

MET VORTEX DEKLETA 9. RAZREDI

Lana Muhvić 9.č 39,59
Mata Markovič 9.a 35,21
Neja Perčič 9.a 33,75
Kaja Bavec Zumer 9b 30,75
Urška Mervič 9.č 26,4
maja Nabernik 9c 22,46
Masa Dobrin 9b 22,08
Kaja Ošabnik 9b 21,09
Hana Skorc 9c 20,4
Mia Likozar 9c 17,74
Ana Đurić 9.a 12,25
Ella Jerala 9c 12,15
Alica Zelnik 9b 6,89

MET KROGLA DEKLETA 8. RAZREDI

Alja Čimžar 8.c 6,80
Hana Tomše 8.c 6,75
Eli Kregar 8.c 5,74

MET KROGLA DEKLETA 9. RAZREDI

Zala Pregrad 9.č 9,58
Neja Perčič 9.a 8,95
Masa Dobrin 9.b 8,27
Lina Dolinar 9.b 7,70
Zara Ankerst 9.č 7,23
Eva Rot 9.a 7,14
Urška Mervič 9.č 7,00
Gyula Daka 9.b 6,77
Tia Likozar 9.c 6,64
katarina vremec 9.c 5,93
Maja Nabernik 9.c 5,50

TEK ŠTAFETA 4 X 100 DEKLETA 8. RAZREDI

8.b 00:57,3
8.a 01:01,2

TEK ŠTAFETA 4 X 100 DEKLETA 9. RAZREDI

9.b 00:55,1
9.č 00:55,6
9.a 01:04,4
2024-05-16T12:52:07+02:00
Go to Top