Select Page

MAREC

KDO?KDAJ?VSEBINANOSILEC
R A Z R E D N A    S T O P N J A
 
4. razredglede na vremeŠD zimski športni dan (pohod/sankanje)Vida Konc
1. – 5. razred11. 3.šol. tekmovanje Strogo zaupnoMojca Jurčič, Tjaša Štucin
1. – 5. razred26. 3.drž. tekmovanje Strogo zaupnoMojca Jurčič, Tjaša Štucin
1. – 5. razred31. 3.Matemček – drž. tekmovanjeTjaša Štucin, Mojca Jurčič, Vilma Švab
1. – 5. razred17. 3.tekmovanje KenguruDijana Brdar, Marijana Cuderman, Vilma Švab
M A T I Č N A   Š O L A
1. AB2. 3.ŠD Igre na sneguTjaša Štucin
2. AB7. 3.TD Od zrna do kruhaMinka Eržen
2. A30. 3.KD Tržiški muzejMarijana Cudertman
2. B31. 3.KD Tržiški muzejMarijana Cudertman
3. B23. 3.KD Tržiški muzejMarjana Rozman
3. A24. 3.KD Tržiški muzejMarjana Rozman
4. B3. 3.zobni pregledZD Kranj
4. AB4. 3.TD VozičekVida Konc
4. A30. 3.ŠD Vogu BesnicaVida Konc
4. B31. 3.ŠD Vogu BesnicaVida Konc
5.A16. 3.ND Slamnikarski muzejŠpela Pirc
5. B17. 3.KD Slamnikarski muzejŠpela Pirc
PŠ  G O R I Č E
1. G16. 3.ŠD Igre na sneguTjaša Štucin
2. G30. 3.KD Tržiški muzejMarijana Cudertman
2. G10. 3.TD Od zrna do kruhaMinka Eržen
3. G23. 3.KD Tržiški muzejMarjana Rozman
4. G3. 3.TD VozičekVida Konc
4. G31. 3.ŠD Vogu BesnicaVida Konc
4., 5. G9. 3.Vesela šolaJana Dubravica
5. G16. 3.ND Slamnikarski muzejŠpela Pirc
PŠ  T R S T E N I K
1. T8. 3.ŠD Igre na sneguTjaša Štucin
2. T31. 3.KD Tržiški muzejMarijana Cudertman
2. T10. 3.TD Od zrna do kruhaMinka Eržen
3. T24. 3.KD Tržiški muzejMarjana Rozman
4. T2. 3.TD VozičekVida Konc
4. T30. 3.ŠD Vogu BesnicaVida Konc
2., 3. T29. 3.tekmovanje MehurčkiMarijana Cuderman
1. – 5. T1. 3.Pustno rajanjeUrška Gregorin
5. T17. 3.ND Slamnikarski muzejŠpela Pirc
P R E D M E T N A     S T O P N J A
 
6. A10. 3.zobni pregledZD Kranj
6. C24. 3.zobni pregledZD Kranj
6. Č31. 3.zobni pregledZD Kranj
7. A18. 3., 8.20zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
7. B18. 3., 10.15zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
7. C24. 3., 8. 20zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
7. Č31. 3., 10.15zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
8. A25. 3., 8. 20zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
8. B25. 3., 10. 15zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
8. C31. 3., 8. 20zdravstveno vzgojne delavniceZD Kranj
9. razred10. 3.TD Statistika in verjetnostAlenka Maksimović
9. A14. 3. , 10.15 do 11.50delavnice PTOZD Kranj
9. B15. 3., 7.30 – 9.05delavnice PTOZD Kranj
9. razred28. 3.TD Življenje in tehnikaIrena Pavlin, Tanja Stanič
9. razred31. 3.TD Elektrika in IJSZala Slapar, Irma Pustotnik
6. – 9. razred9. 3.šol. tekmovanje Vesela šolaIrma Uranič
8., 9. razred16. 3.državno tekmovanje iz angleščineŠpela Bešter
6. – 9. razred17. 3.tekmovanje KenguruUrša Glastovec
6.- 9. razred11. 3.šol. tekmovanje Strogo zaupnoMojca Jurčič
6.- 9. razred26. 3.drž. tekmovanje Strogo zaupnoMojca Jurčič
9. razred23. 3.državno tekmovanje iz nemščineJakob Zenjilovski