Obdarovanje

Home » Obdarovanje

Končno je napočil dan obdarovanja! Že tradicionalno medsebojno obdarovanje, ko se naši učenci medsebojno obdarujejo, je končno prišlo na naš novoletni spored v petek, 23. 12. 2022. Zadnji teden so se prinašala lepo zavita in okrašena darilca ter v naših učencih vzbujala težko pričakovanje. Baje, da so ta dan že težko pričakovali in da je bil ta dan najboljši dan od vseh šolskih dni!

Pričeli smo z žrebanjem številk, iskanjem darilc, napetost pa je naraščala. In da ni moglo biti še huje, je bilo potrebno z odpiranjem daril počakati, dokler jih niso dobili vsi učenci. Kakšna napetost, ko imaš darilo v roki in moraš počakati, da izžrebajo in poiščejo darila še petošolci. In končno, ko je napočil trenutek za odpiranje, se je v telovadnici sprostila taka energija, da jo človek ne pomni. Trganje, vrisk, smeh, veselje … nekaj najlepšega, kar lahko slišijo človeška ušesa.

Besedilo in fotografije: Suzana Kešina

Darila, do koder seže oko. ;)

Razdeljevanje daril.

Veseli obdarovanci.

Ko te zagrabi odpiralna mrzlica …

2023-01-11T20:09:49+01:00
Go to Top