Zadnji dan pouka v tem šolskem letu in pred odhodom na zaslužene počitnice so se učenci še enkrat zbrali v telovadnici, kjer so prisostvovali prireditvi ob dnevu državosti. Tema prirediteve je bilo ljudsko izročilo in vsak razred je prikazal ljudski plesa ali zapel ljudsko pesem. Med nastopi smo polsušali pesmi o Sloveniji, ki so jih napisali učenci predmetne stopnje. Program sta spretno vodila petošolca Sara in Aljaž.
Draga Slovenija, vse najboljše!
Utrinki s prireditve:









