VPIS V VRTEC – 4. do 13. 3. 2024

Home » VPIS V VRTEC – 4. do 13. 3. 2024

Mestna občina Kranj

OBVEŠČA

 o vpisu predšolskih otrok v javne vrtce in v vrtce s koncesijo za šolsko leto 2024/2025

 

Vloga WORD      Vloga PDF

Število predvidenih prostih mest – za starše- 2024-2025

 

Vpis bo potekal v vrtcih vsak delovni dan od ponedeljka, 4. marca 2024, do srede, 13. marca 2024.

Podatki za vpis v vrtec so objavljeni na spletnih straneh posameznih vrtcev. V spodnji tabeli so navedene kontakti s telefonskimi številkami in e-naslovi.

 

VRTEC Naslov Telefon Spletna stran E-naslov
KRANJSKI VRTCI Ul. Nikole Tesle 2, Kranj 04 20 19 200 http://www.kranjski-vrtci.si/ info@kranjski-vrtci.si

Tanja.Vukovic@kranjski-vrtci.si

Barbara.Lovric@kranjski-vrtci.si

Nika.Kramaric@kranjski-vrtci.si

Tadeja.Ferlez@kranjski-vrtci.si

Maja.Kirar-Zver@kranjski-vrtci.si

Mateja.Susnik@kranjski-vrtci.si

Svetovalna služba 04 20 19 210, 040 388 480

04 20 19 212, 031 768 248

04 20 19 219, 031 374 245

Pomočnice ravnateljice

 

04 20 19 226, 031 768 279

04 25 19 677, 031 768 061

04 20 19 241, 031 649 083

VVE pri OŠ Franceta Prešerna Kranj Cesta na Brdo 45a, Kranj 04 20 10 369

031 312 326

http://www.sfpkr.si/ tadeja.murn@sfpkr.si
VVE pri OŠ Orehek Kranj Zasavska c. 53a, Kranj 04 20 19 500

04 20 19 512

http://www.osorehek-vrtec.si Polona.Bogataj@osorehek.si
VVE pri OŠ Predoslje Kranj Predoslje 17a, Kranj 04 28 10 400

04 28 10 415

http://www.os-predoslje.si

 

os-predoslje@guest.arnes.si

Sasa.Medved2@guest.arnes.si

VVE pri OŠ Simona Jenka Kranj Cesta XXXI. divizije 7a, Kranj 04 25 59 700 http://www.osjenka.si Mojca.Svab@osjenka.si
VVE pri OŠ Stražišče Kranj Šolska ul. 2, Kranj 04 231 44 94

04 270 03 24

http://www.o-strazisce.kr.edus.si/

 

os.strazisce@guest.arnes.si

Polona.Stilec@guest.arnes.si

VVE pri OŠ Janeza Puharja Kranj – Center Komenskega ulica 4, Kranj 04 620 36 21 https://www.osjpcenter.si/ Marusa.Pogacnik@osjpcenter.si
Zasebni vrtec Dobra teta, d.o.o. PE Pri Dobri Evi, Ul. Lojzeta Hrovata 4b, Kranj

PE Pri Dobri Tinci, Partizanska c. 10, Kranj

030 293 419

031 202 530

http://www.dobrateta.si/

 

info@dobrateta.si

 

Vrtec Duhec d.o.o. Enota Kranj, Župančičeva ul. 22, Kranj 041 210 623 FB- Zasebni vrtec Duhec varstvo.duhec@gmail.com

 

2024-02-23T09:30:42+01:00
Go to Top