Home » Novice » Ogrožene divje mačke

Ogrožene divje mačke

NAGRAJENKA 3. DRŽAVNEGA LIKOVNEGA NATEČAJA – SKUPAJ USTVARJAMO ZA ZOO PLANET,

NA TEMO: OGROŽENE DIVJE MAČKE

 

Kot v preteklem letu, so naši učenci zopet likovno ustvarjali in razmišljali na temo ogroženih vrst živali. Tokrat so se poglobili v življenje čudovitih, a žal že zelo ogroženih velikih mačk: azijskega tigra, leva in geparda. Inspiracije in veselja do slikanja teh plemenitih živali ni bilo potrebno dolgo iskati in nastala so zelo lepa dela.

Z veseljem sporočamo, da je naša učenka ANA HAFNER iz lanskega 9. b, osvojila 2. mesto, med deli učencev tretje triade, na tem državnem likovnem natečaju. Za svoje ustvarjalno delo je prejela priznanje in praktično nagrado.

Za odlično delo in zelo lep uspeh, Ani iskreno čestitamo!

 

Vabljeni k ogledu vseh nagrajenih likovnih del v virtualni galeriji, na sledeči spletni povezavi:

Spletna razstava: https://www.likovni.kopija-nova.si/likovni-natecaj-2023

 

Kranj, 10.11.2023

Romana Renko

2023-11-14T09:52:10+01:00
Go to Top