Home » Portfolio » Jenkovi talenti

Jenkovi talenti

Jenkovi talenti2023-09-26T10:41:56+02:00

Dragi učenci in učenke,

Vsi, ki radi pojete, plešete ali igrate glasbene instrumente, ste kako drugače nadarjeni in bi radi zasijali pod odrskimi lučmi, ste tudi v tem šolskem letu prisrčno vabljeni, da nam predstavite svoje talente v živo.

Kulturna prireditev Jenkovi talenti se bo odvila konec maja 2024 v letnem gledališču Khislstein (točen datum bo znan konec decembra). Pred tem pa ste vsi, ki si želite izkusiti odrskega blišča in zaodrskih dogodivščin, vabljeni, da svojo točko predstavite v naslednjih korakih:

• Svoje točke posnemite s telefonom, posnetek pa nato posredujte učiteljici Špeli Bešter na email naslov spela.bester@guest.arnes.si,  najkasneje do 31.1.2024.
  • Če bo komisija presodila, da je točka primerna, se boste predstavili ponovno na avdiciji, ki bo potekala v živo, in sicer enkrat v marcu 2024. V kolikor odbor in komisija prireditve presodi, da je točka primerna za na oder, boste o tem obveščeni.
  • Sledi nato še vaja in generalka na dan nastopa, nato pa še sam večerni nastop v letnem gledališču Khislstein.

Svetujemo vam, da svoje nastope začnete pridno vaditi in piliti že sedaj, kakršna koli vprašanja v zvezi s svojo točko pa lahko naslovite na organizatorko prireditve, učiteljico Špelo Bešter. K sodelovanju vabljeni tudi pevski zbori, plesne šole in glasbene skupine.

Izredno se veselimo vaših mnogokaterih talentov in že odštevamo dneve do prireditve.

Kranj, 26.9.2023

Organizatorka prireditve Špela Bešter